Конкурси, турніри

Міжнародний конкурс для вчителів “Teachers at the Heart!”

Видавництво  Macmillan Education

 T@H_Banner3_672x168.png

Вчителі - справжні фанати своєї професії! Тому все, що ми робимо в Macmillan Education - для вас. Щоб особливо відзначити наполегливу роботу всіх вчителів ми повністю присвячуємо 2015 рік вам, тому що саме ви відіграєте головну роль в процесі навчання! 

Ми хочемо дізнатися більше про вас. Чому ви стали вчителем, як ви мотивуєте своїх учнів та що, на вашу думку, необхідно для того, щоб стати успішним у своїй професії. І найважливіше - чому вам подобається викладати

Ви маєте чудову можливість виграти 2-тижневий безкоштовний навчальний курс для вчителів у Великобританії! (всі витрати на проживання та дорогу бере на себе Macmillan Education) 

Якщо у вас активна життєва позиція, ви - творча особистість, виділяєтесь на фоні інших та досягаєте успіхів - ви можете стати одним з переможців! 

Деталі та умови конкурсу а також зареєструватися можна, перейшовши за даним лінком: 
http://www.macmillanenglish.com/teachers-at-the-heart/ 

Щиро бажаємо вам успіху!
  

 

Увага! Конкурси для учнів та вчителів англійської мови!

Видавництво MM Publications, з метою підтримки ініціативи Міністерства освіти і науки України «2016 - рік англійської мови», підвищення рівня професійної кваліфікації вчителів та популяризації англійської мови серед учнів оголошує конкурси для учнів і вчителів.
Конкурс для учнів
Завдання конкурсу для учнів полягає в написанні твору на тему “My motherland: the place where I live / the place I love the most
Детальніше про конкурс  PDF, Word
Загальні умови для участі в конкурсі
Конкурс для вчителів
Для участі в конкурсі учасникам необхідно скласти три креативних завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови за темою “Ukrainian Culture Time”.
Детальніше про конкурс  PDF, Word
Загальні умови для участі в конкурсі
Конкурсні роботи необхідно надіслати електронною поштою за адресою: mmpublications@ukr.net
В темі листа необхідно вказати назву конкурсу.
Додаткова інформація – у методиста видавництва MM Publications в Україні – Аліни Кошман (email: mmpublications@ukr.net, тел.067-325-60-81)

Немає коментарів:

Дописати коментар