ДПА, ЗНО

 

ЗНО-2017 відбудеться 

з 23 травня по 15 липня

Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року.
Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. Як і у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 12 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова,  іспанська мова, німецька мова, російська мова та французька мова.
Тест ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів.

 

 Підготовка до ЗНО з іноземних мов

НОВЕ!!! Пробне ЗНО з англійської мови 2016 - завантажити ЗАВДАННЯ + ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ

ПРОГРАМА - 2017 з англійської мови!!! + необхідний лексичний мінімум (2500 слів)  - завантажити

ПРОГРАМА ЗНО з англійської мови 2016 (все, що потрібно вивчити у зручному форматі схем та таблиць) - ЗАВАНТАЖУЄМО

Програма ЗНО - 2016 з англійської мови - завантажити ТУТ

Характеристика тесту з англійськоїмови - ТУТ

Критерії оцінювання власного висловлювання -Т УТ

Методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями:

ВАЖЛИВО!!! Навчально-методичний посібник з англійської мови для підготовки до ЗНО учнів та вчителів-екзаменаторів, підготовлений на замовлення УЦОЯО. Посібник містить Програму ЗНО з іноземних мов, характеристику тесту, критерії оцінювання письмового висловлювання, методичні рекомендації для роботи з різними частинами тесту з читання, приклади та аналіз власних висловлювань, матеріали для самостійної роботи) Знайти можна за посиланням  ТУТ   

ТРЕНІНГОВИЙ ТЕСТ У ФОРМАТІ ЗНО 2016 - ЗАВАНТАЖИТИ

 

Завдання та відповіді на тести ЗНО з англійської мови минулих років:

  • Завдання ЗНО 2015 з англійської мови (основна сесія) - завантажити ТУТ    + відповіді
  • Завдання ЗНО 2015 (додаткова сесія) - завантажити ТУТ    + відповіді
  • Завдання  до ЗНО з англійської мови 2014 (додаткова сесія) -ЗАВАНТАЖИТИ + та правильні відповіді завантажити ТУТ

Комплексна підготовка до ЗНО - архів тестів з граматики, лексики, читання та письма  - завантажити тут
ДПА 2016
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1050 від 8 жовтня 2015 року державна підсумкова атестація з англійської мови є обов’язковою для випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. ДПА з англійської мови відбудеться в травні 2016 року, в приміщеннях навчальних закладів.
Ознайомитися з методичними рекомендаціями, форматом та критеріями оцінювання ДПА 2016 можна на сайті www.dpa2016.com.ua
Також на сайті знаходяться 2 інтерактивні  зразки тестів рівня В1 - для загальноосвітніх навчальних закладів та В2загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови.
Видавництво MM Publications розробило посібники Go for Ukrainian State Exam для підготовки до ДПА 2016 з англійської мови для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень В1) та загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови (рівень В2).
Go for Ukrainian State Exam (Level B2)

 

Інформаційний лист щодо формату та критеріїв оцінювання робіт Державної підсумкової атестації 2016!

завантажити

 

 

   

Учні отримають комплект для ДПА з іноземної

У Міністерстві освіти і науки відбулась нарада методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти, у ході якої було обговорено питання проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2015/2016 навчальному році.

За словами головного спеціаліста департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко, цей навчальний рік є перехідним.

Зокрема, Міністерством освіти і науки прийнято рішення, що ДПА з іноземної мови відбудеться у загальноосвітніх навчальних закладах на базі програми розробленою МОН для ЗНО яке буде проводитись у 2017 році.

Окрім того, завдання ДПА для всіх учнів 11 класу складатимуться з окремого зошита для учня, а також окремого бланка відповідей. Завдання з усіх іноземних мов будуть однаковими.

 

MM Publications допоможе МОН з ДПА з англійської

Міжнародне видавництво MM Publications допоможе Міністерству освіти і науки забезпечити проведення державної підсумкової атестації випускників з англійської мови в 2016 році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що допомога у проведенні випускного іспиту буде надана у рамках реалізації спільного проекту з розробки ДПА для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік між МОН та MM Publications.

 

 Етапи навчання письму на уроці англійської мови

В активний період глобалізації та міжкультурного спілкування важливою складовою комунікації є володіння навичками письмового мовлення. А якщо додати до цього обов’язкову перевірку цієї мовленнєвої компетенції державними та міжнародними тестами, то саме цьому аспекту викладання англійської мови варто приділити особливу увагу. В цій статті ми розглянемо етапи проведення заняття, присвяченого розвиту письмових навичок учня.

Переглянути текст статтіЯк ефективно підготувати учнів до письмової частини ЗНО або ДПА з англійської мови?

Якщо Ви, як професійний вчитель, бажаєте максимально якісно підготувати учня до ЗНО або ДПА з англійської мови, то Ви повинні знати, що зв’язність та послідовність письмового мовлення є одним з критеріїв оцінювання роботи учнів під час складання екзаменів. Розвиток даних аспектів письма є ключовим для досягнення успіху під час складання саме письмової частини ЗНО або ДПА. В сьогоднішній статті ми розглянемо стратегії, які можуть бути використані вчителем для розвитку вищезазначених навичок, а також отримання високих балів на ЗНО та ДПА.

Немає коментарів:

Дописати коментар